Szafy na zamówienie

 

Szafy na zamówienie BS to rozwiązania, które od początku do końca szyjemy na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Korzystamy przy tym z systemów meblowych nowej generacji, dzięki czemu oferowane przez nas szafy wnękowe są wyjątkowo funkcjonalne, a szafy na wymiar dopasowują się do każdej przestrzeni.

 

W asortymencie posiadamy pełne spektrum wykończeń – od płyt meblowych, przez fronty lakierowane i fornirowane, po drzwi przesuwne z przeszkleniami lub lustrami. Wielość dostępnych wykończeń oraz możliwych kombinacji pozwala nam projektować rozwiązania o zróżnicowanych walorach estetycznych, które doskonale komponują się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i użytkowych.

Szafy na wymiar – od zabudowy wolnostojącej, po zabudowę wnękową

 

Oferując szafy na wymiar staramy się jeszcze lepiej wpisywać w konkretne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, a także możliwości techniczne aranżowanych przestrzeni. Efekt ten uzyskujemy projektując i wykonując zarówno szafy wolnostojące, jak i zabudowę wnękową. W przypadku jednych i drugich sięgamy po sprawdzone rozwiązania, które wzbogacamy innowacyjnymi technologiami podnoszącymi funkcjonalność oraz estetykę oferowanej zabudowy meblowej. Szafy na wymiar wykonujemy na potrzeby klientów indywidualnych oraz biznesowych, każdorazowo dopasowując poszczególne komponenty projektu do specyfiki realizacji oraz charakteru przestrzeni, w której szafa będzie użytkowana.

 

Szafy wnękowe – funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni

 

Zabudowa wnęk może dotyczyć zarówno mebli do kuchni, jak i mebli do salonu, sypialni czy przedpokoju – wszystko zależy od miejsca, w którym znajduje się wnęka oraz sposobu, w jaki planujemy ją zagospodarować. Sekretem estetycznej i funkcjonalnej szafy wnękowej są okucia oraz odpowiednio dopasowane systemy przechowywania. W szafach BS wykorzystujemy wyłącznie okucia renomowanych producentów. Systemy przechowywania dobieramy adekwatnie do planowanego wykorzystania szafy, oferując zarówno funkcjonalne rozwiązania do przechowywania dokumentów, jak i systemy do szaf odzieżowych. To właśnie oferowane systemy przechowywania w dużej mierze decydują o tym, że nasze szafy na wymiar tak dobrze wpisują się w Twoje potrzeby i oczekiwania względem zabudowy meblowej.

Szafy wnękowe na zamówienie z montażem

Wszystkie nasze meble na zamówienie oferujemy wraz z montażem. W każdej chwili możecie Państwo zrezygnować z usługi montażu i samodzielnie odebrać meble z warsztatu.

 

Wykonujemy szafy wnękowe dla Klientów z Warszawy oraz całej Polski. W swoim portfolio posiadamy szereg realizacji w zakresie projektu i wykonawstwa szaf na zamówienie, garderób oraz szaf wnękowych. Klientów zainteresowanych naszymi możliwościami zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami Producenta Mebli BS.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon