Szafy na zamówienie

 

Szafy na zamówienie BS to rozwiązania, które od początku do końca szyjemy na miarę potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Korzystamy przy tym z systemów meblowych nowej generacji, dzięki czemu oferowane przez nas szafy wnękowe są wyjątkowo funkcjonalne.

 

W asortymencie posiadamy pełne spektrum wykończeń – od płyt meblowych, przez fronty lakierowane i fornirowane, po drzwi przesuwne z przeszkleniami lub lustrami. Wielość dostępnych wykończeń oraz możliwych kombinacji pozwala nam projektować rozwiązania o zróżnicowanych walorach estetycznych, które doskonale komponują się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i użytkowych.

 

Szafy wnękowe – funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni

 

Zabudowa wnęk może dotyczyć zarówno mebli do kuchni, jak i mebli do salonu, sypialni czy przedpokoju – wszystko zależy od miejsca, w którym znajduje się wnęka oraz sposobu, w jaki planujemy ją zagospodarować. Sekretem estetycznej i funkcjonalnej szafy wnękowej są okucia oraz odpowiednio dopasowane systemy przechowywania. W szafach BS wykorzystujemy wyłącznie okucia renomowanych producentów. Systemy przechowywania dobieramy adekwatnie do planowanego wykorzystania szafy, oferując zarówno funkcjonalne rozwiązania do przechowywania dokumentów, jak i systemy do szaf odzieżowych.

Szafy wnękowe na zamówienie z montażem

Wszystkie nasze meble na zamówienie oferujemy wraz z montażem. W każdej chwili możecie Państwo zrezygnować z usługi montażu i samodzielnie odebrać meble z warsztatu.

 

Wykonujemy szafy wnękowe dla Klientów z Warszawy oraz całej Polski. W swoim portfolio posiadamy szereg realizacji w zakresie projektu i wykonawstwa szaf na zamówienie, garderób oraz szaf wnękowych. Klientów zainteresowanych naszymi możliwościami zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami Producenta Mebli BS.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon