Meble łazienkowe na wymiar

 

Meble do łazienki to nasza specjalność. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania i montażu mebli na zamówienie oraz doskonałej znajomości dostępnych systemów meblowych tworzymy unikalne projekty zabudowy łazienkowej, które łączą w sobie funkcjonalność, trwałość oraz estetykę wykonania.

 

W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, jednocześnie oferując Klientowi szerokie spektrum możliwych wykończeń. W zależności od stylu wnętrza oraz wizji projektanta możemy zaproponować meble do łazienki z frontami wykonanymi z płyty MDF w kolorach z palety RAL oraz NCS, fronty fornirowane, fronty z płyty laminowanej w szerokiej palecie kolorystycznej oraz imitacji kamienia, a także fronty szklane lub lustrzane i wiele innych. Ofertę uzupełnia bogaty wybór blatów łazienkowych z konglomeratów, spieków kwarcowych, granitu, a także drewna lub płyty laminowanej. Dzięki temu możemy z łatwością stworzyć meble łazienkowe na wymiar, które doskonale skomponują się z wystrojem pozostałej części lokalu, niezależnie od tego czy jest to wnętrze mieszkalne czy komercyjne. Projektujemy zarówno nowoczesne meble w stylu minimalistycznym, jak i dekoracyjną zabudowę z elementami tapicerowanymi oraz elementami ze stali lub mosiądzu, która doskonale wpisuje się w oczekiwania klientów butikowych hoteli i restauracji.

Idealnie dopasowane meble do Twojej łazienki

W trosce o komfort i wygodę Klientów meble do łazienki na wymiar oferujemy wraz z montażem. Usługa montażu nie ma charakteru obligatoryjnego. Klienci, którzy chcą zmontować łazienkę we własnym zakresie mogą odebrać meble bezpośrednio z warsztatu.

 

Nasze meble łazienkowe na wymiar realizujemy na terenie Warszawy, w szczególności dzielnic Wilanów, Mokotów, Ursynów, ale i całej Polski. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami oferując funkcjonalną i elegancką zabudowę przestrzeni niezależnie od jej metrażu i ustawności. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio naszych realizacji.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon