• Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Meble do salonu na wymiar

 

Meble do salonu na wymiar to unikalna możliwość kreacji przestrzeni, która zachwyca wysoką estetyką, jednocześnie zaskakując funkcjonalnością. Producent mebli BS od 25 lat projektuje i wykonuje meble do salonu na wymiar. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały i systemy meblowe, co gwarantuje estetykę oraz podwyższoną trwałość oferowanych rozwiązań. Bazując na oczekiwaniach klientów tworzymy oryginalne projekty przestrzennej zabudowy wnętrz, w ramach których pojemne i funkcjonalne szafy wnękowe współgrają z półkami i biblioteczkami o bardziej reprezentacyjnym i dekoracyjnym charakterze.

 

Oryginalne meble do salonu na zamówienie

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania klientów oferujemy zróżnicowane projekty zabudowy wnętrz. W swoim portfolio posiadamy zarówno meble wykonane do dużych i przestrzennych salonów, jak i rozwiązania opracowane do małych mieszkań i mikroapartamentów. Na szczególną uwagę zasługują nasze aranżacje otwartych salonów z kuchniami na wymiar w których aneks kuchenny i część jadalna pokoju stanowią z salonem spójną i funkcjonalną całość, także pod względem wizualnym.

 

W zależności od zamysłu aranżacyjnego możemy wykonać meble na bazie klasycznych materiałów, jak również meble tapicerowane, meble z elementami ze stali i mosiądzu oraz elementy ze szkła i luster. W ramach wykończeń oferujemy m.in. fronty lakierowane MDF gładkie i frezowane, fronty fornirowane oraz obłóg z możliwością szczotkowania i wybarwiania. Niezależnie od wybranego systemu wykończenia meble BS będą trwałe i niewymagające w pielęgnacji.

 

Meble do salonu z montażem

 

Nasze salony na wymiar wykonujemy na terenie miasta Warszawa oraz całej Polski. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi czy biznesowymi, jak i z architektami i projektantami wnętrz, umożliwiając stworzenie estetycznej, a zarazem funkcjonalnej zabudowy każdej przestrzeni.

 

Klientów zainteresowanych innowacyjnymi systemami zabudowy meblowej do salonu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z portfolio naszych realizacji. Prezentujemy tam zarówno propozycje wykonane na potrzeby niewielkich metrażowo salonów, jak i dużych pokoi dziennych.