Meble do salonu na wymiar

 

Meble do salonu na wymiar to unikalna możliwość kreacji przestrzeni, która zachwyca wysoką estetyką, jednocześnie zaskakując funkcjonalnością. Producent mebli BS od 25 lat projektuje i wykonuje meble do salonu na wymiar. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały i systemy meblowe, co gwarantuje estetykę oraz podwyższoną trwałość oferowanych rozwiązań. Bazując na oczekiwaniach klientów tworzymy oryginalne projekty przestrzennej zabudowy wnętrz, w ramach których pojemne i funkcjonalne szafy wnękowe współgrają z półkami i biblioteczkami o bardziej reprezentacyjnym i dekoracyjnym charakterze.

 

Oryginalne meble do salonu na zamówienie

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania klientów oferujemy zróżnicowane projekty zabudowy wnętrz. W swoim portfolio posiadamy zarówno meble wykonane do dużych i przestrzennych salonów, jak i rozwiązania opracowane do małych mieszkań i mikroapartamentów. Na szczególną uwagę zasługują nasze aranżacje otwartych salonów z kuchniami na wymiar w których aneks kuchenny i część jadalna pokoju stanowią z salonem spójną i funkcjonalną całość, także pod względem wizualnym.

 

W zależności od zamysłu aranżacyjnego możemy wykonać meble na bazie klasycznych materiałów, jak również meble tapicerowane, meble z elementami ze stali i mosiądzu oraz elementy ze szkła i luster. W ramach wykończeń oferujemy m.in. fronty lakierowane MDF gładkie i frezowane, fronty fornirowane oraz obłóg z możliwością szczotkowania i wybarwiania. Niezależnie od wybranego systemu wykończenia meble BS będą trwałe i niewymagające w pielęgnacji.

 

Meble do salonu z montażem

 

Nasze salony na wymiar wykonujemy na terenie miasta Warszawa oraz całej Polski. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi czy biznesowymi, jak i z architektami i projektantami wnętrz, umożliwiając stworzenie estetycznej, a zarazem funkcjonalnej zabudowy każdej przestrzeni.

 

Klientów zainteresowanych innowacyjnymi systemami zabudowy meblowej do salonu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z portfolio naszych realizacji. Prezentujemy tam zarówno propozycje wykonane na potrzeby niewielkich metrażowo salonów, jak i dużych pokoi dziennych.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon