Meble do kuchni na wymiar

 

Nowoczesne kuchnie na wymiar BS łączą w sobie elegancję mebli z katalogów z funkcjonalnością dostępnych systemów kuchennych, którą możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Kuchnie na zamówienie to także pełna swoboda wyboru frontów i wykończeń, które wpisują się w charakter konkretnego wnętrza i podkreślają jego unikalny klimat.

 

Meble do kuchni zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie

 

Nieustawna kuchnia to nie powód, żeby rezygnować z wymarzonych mebli. Producent mebli BS oferuje nowoczesne kuchnie na wymiar, które projektujemy w oparciu o pomiary pomieszczenia oraz potrzeby i oczekiwania Klienta. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy kuchenne wraz z całym spektrum możliwych wykończeń – od frontów lakierowanych, przez fornirowane, aż po spieki kwarcowe i HPL. W ofercie posiadamy równie szeroką gamę blatów kuchennych, w której znajdziecie Państwo blaty z konglomeratów, blaty z kamienia naturalnego, blaty z drewna klejonego oraz blaty laminowane. Dzięki temu kompleksowa zabudowa meblarska kuchni jest funkcjonalna, a zarazem estetyczna i doskonale dopasowana do wnętrza – zarówno pod względem rozmiaru, jak i stylu.

Eleganckie kuchnie dla każdego

 

Każdy z nas nieco inaczej rozumie pojęcie elegancka kuchnia. Każdy z nas czego innego oczekuje od funkcjonalnej zabudowy meblowej i każdemu co innego się w tym aspekcie podoba. Świadomi różnic gustów i potrzeb każdorazowo staramy się, aby projektowane i tworzone przez nas zabudowy meblowe kuchenne były dokładnie takie, jakich potrzebujesz i pragniesz. Cel ten realizujemy sięgając po całą gamę materiałów wykończeniowych, okuć oraz systemów przechowywania do kuchni znanych i cenionych producentów. A kiedy to okazuje się niewystarczające, sięgamy po nieszablonowe zastosowania systemów meblowych dedykowanych dla mebli do innych pomieszczeń. W ten sposób tworzymy eleganckie kuchnie, jednocześnie projektując i wykonując oryginalne zabudowy meblowe o niepowtarzalnych cechach użytkowych i estetycznych, dzięki którym Twoja kuchnia jest ergonomiczna i piękna.

 

Obok standardowych mebli na wymiar naszym Klientom oferujemy szeroki wybór rozwiązań dodatkowych m.in.: panele i meble tapicerowane, elementy zabudowy ze stali i mosiądzu oraz elementy ze szkła i luster. Wszystkie te elementy możemy wykorzystać do wzbogacenia Twojej wymarzonej zabudowy meblowej i jej jeszcze lepszego dostosowania do potrzeb Twoich i Twojej rodziny.

 

Kuchnie na zamówienie Bau-Service z montażem

 

Kuchnie na zamówienie realizujemy na potrzeby klientów indywidualnych, biznesowych, kuchnie do mieszkań pod wynajem oraz pomieszczeń biurowych i hotelowych. Wykonujemy kompletną zabudowę całych pomieszczeń, jak również aneksów kuchennych mieszkań i domów. Meble do kuchni na wymiar montujemy na terenie całej Warszawy (m.in. Mokotów, Ursynów, Żoliborz czy Wilanów), jej okolic  (m.in. Konstancin, Piaseczno, Józefów), a także na terenie całej Polski. Oferujemy również szafy na zamówienie oraz meble do łazienki. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon