Funkcjonalne kuchnie

 

Gdybyśmy mieli zdefiniować funkcjonalną kuchnię, każdy z nas z pewnością zwróciłby uwagę na inne aspekty zabudowy meblowej oraz wyboru i rozmieszczenia niezbędnego sprzętu AGD. Dla jednych funkcjonalne kuchnie to takie, które oferują dużo blatu roboczego. Zdaniem innych o funkcjonalności kuchni decyduje małe i duże AGD. Są też tacy, dla których funkcjonalna kuchnia to przestrzeń, w której każda pokrywka i każdy garnek mają swoje określone miejsce. Dlatego projektując funkcjonalną zabudowę kuchenną nie możemy koncentrować się na standardach i uniwersalnych projektach, które przepięknie prezentują się w katalogach, ale nie zawsze są możliwe odwzorowania w rzeczywistej przestrzeni, głównie ze względu na ograniczenia w metrażu. Jak więc projektujemy nasze funkcjonalne kuchnie?

 

Jak pracujemy?

 

W swojej pracy trzymamy się zasady, że funkcjonalna kuchnia to taka, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Dlatego projektowanie zabudowy meblowej rozpoczynamy od wykonania pomiarów i rozmowy z klientem. Dlaczego pomiary są dla nas tak ważne? Znajomość potrzeb i oczekiwań klienta w kontekście pełnej świadomości przestrzeni, którą dysponujemy pozwala nam trafnie określić pewną pulę rozwiązań możliwych do zastosowania w danym metrażu. Są to oczywiście standardowe rozwiązania, na bazie których projektujemy i tworzymy systemy odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom każdego klienta.

Z jakich materiałów korzystamy?

O funkcjonalności kuchni decyduje nie tylko rozmieszczenie poszczególnych szafek oraz dostępność sprzętu AGD, ale również zastosowane materiały wykończeniowe, które mogą być mniej lub bardziej przyjazne w użytkowaniu. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby klientów sięgamy po szeroką gamę materiałów, przy czym każdorazowo staramy się polecić rozwiązania, które są łatwe w utrzymaniu czystości, a zarazem estetyczne i trwałe. Ich implementacja w projekcie pozwala nam uzyskać interesujący efekt wizualny, jednocześnie nie rezygnując z aspektu praktycznego naszych mebli.

 

Funkcjonalne kuchnie na wymiar – Warszawa i okolice

 

Funkcjonalna zabudowa kuchni to jedna z naszych specjalności. Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych oraz biznesowych projektujemy i wykonujemy meble kuchenne na wymiar, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników. Działamy na terenie miasta Warszawa, jej okolic, a także na terenie całej Polski. W swoich projektach korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które wzbogacamy najnowszymi technologiami i materiałami. To pozwala nam tworzyć kuchnie funkcjonalne i estetyczne, idealnie dopasowane do każdego wnętrza.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon